3 4 6 1 7 vv

KAPARİ KONUTLARI

KAPARİ KONUTLARI
KAPARİ KONUTLARI: HAYATIN TAM ORTASINDA !
 
Kapari Konutları, tasarımıyla, fiziki yapısıyla, konumuyla hayatın tam ortasında yer alan bir proje;
Hem çevresine, hem sakinlerine eşsiz bir yaşam kültürü sunuyor, hayatı daha iyiye, daha güzele doğru
geliştiriyor. Çevre düzeni¸ hizmet alanları ve sosyal tesisleri öncelikle çağdaş yaşamın nasıl olması gerektiği konusunda benzersiz bir örnek oluşturuyor.

MUHTEŞEM BİR PEYZAJ İÇİNDE HAREKETLİ YAŞAM
Kapari Konutları’na adını veren Kapari(Cape Flower) bitkisinin armonik etkisini yansıtan peyzaj düzeni¸ hem açık mekânlardaki yaşamı yüksek bir standarda ulaştırıyor¸ hem de çevreye büyük bir estetik kalite katıyor.
 
Bu eşsiz peyzaj düzeni içinde farklı aktivite alanları yer alıyor. Çevre düzeninin bir parçası olan basketbol ve voleybol ve futbol sahası açık alanda yer alırken¸ kapalı spor salonu aynı aktif yaşamı
iç mekâna taşıyor. Tüm düzenlemenin ana ekseninde yer alan bahçe havuzu ise estetik açıdan seyre değer bir görünümle birlikte suyun dinlendirici, huzur verici etkisini tüm projenin atmosferi haline getiriyor.
 
Tüm spor ve peyzaj alanlarının yanı sıra açık ve kapalı çocuk oyun  dinlenme alanları ¸ mini alışveriş merkezi ile birlikte site içi hizmet birimleri Kapari Konutları'nın tüm sakinlerine sunduğu özel bir ayrıcalık.Kapari Konutları açık ve tamamı kapalı otoparklarıyla her daireye park yeri imkânı sağlıyor.
 
Kapari Konutları, hayata değer katmak, beklentileri modern mimariyle bütünleştirerek eksiksiz bir biçimde karşılamak üzere tasarlandı. Sizi tasarladığınız hayatın daha da ötesine taşımak için…
 
 
----SATIŞLAR TAMAMLANMIŞTIR-----

Fotoğraf Galerisi