3 4 6 1 7 vv

GÜNAYDIN KONAKLARI

GÜNAYDIN KONAKLARI
GÜNAYDIN MUTLULUK, GÜNAYDIN GÜZEL HAYAT: GÜNAYDIN KONAKLARI
Günaydın Konakları’nın önce konumundan söz etmek gerek. Kente ne kadar yakın olduğunu ama sunduğu yaşamla kentin karmaşasından ne kadar uzak olduğunu anlatmak gerek. Günaydın Konakları, Tuzla ve Pendik'e eşit uzaklıkta.  İstanbul'un en hızlı gelişen ve değer kazanan gözde semtlerinden biri olan Aydınlı'da yeni bir  hayatın doğumunu müjdeleyen bir proje…
7000 m2 alan üzerine ve tam %70'i yeşil ve sosyal alan olacak şekilde planlandı. 4 bloktaki 102 konuttan oluşan bu özel proje¸ ilk evini almak¸ hayalindeki yuvaya kavuşmak ya da karlı bir yatırım yapmak isteyenlerin tüm beklentilerine sıcak bir karşılık veriyor: Günaydın !
Aile… Çekirdek aile ya da büyük geleneksel bir aile… Hepsine yerimiz var. 5 farklı tip ve büyüklükte konutun yer aldığı Günaydın Konakları herkese, her aileye kucak açıyor. Çocuk parkı¸ yürüyüş alanları¸ spor sahaları¸ havuz ve bütün olanaklar büyük küçük¸ genç yaşlı¸ tüm aile bireylerini aynı mutlu ve güzel hayatın içinde buluşturuyor.
Fıtness Center, çok amaçlı açık spor sahası, masa tenisi ve yüzme havuzu… Bir ailede olabilecek her yaştan gencin kendini bulacağı dinamik hayatı sunuyor. % 70’i yeşil ve sosyal alan, mükemmel konfor, kentin en gözde semtlerinden biri… İşte size bu yaşam fırsatı sesleniyor: Günaydın !
GÜNAYDIN EKSİKSİZ KONFOR….. Lüks bir evden beklenen konfor özelliklerine fazlasıyla sahip.
GÜNAYDIN SPORTİF YAŞAM..….. “spor yapmak istiyorum ama” diye başlayan bahaneler artık son buluyor, yılın her günü, günün her saati sporla iç içe yaşama imkanı sunuyor.
GÜNAYDIN HUZUR VE GÜVEN..…. doğal ya da insani, her türlü riske karşı gerekli önlemler alınmış, Zemin etüdü raporuna sahip ve deprem yönetmeliklerine uygun olması depreme karşı güvence sağlarken; 24 saat özel güvenlik, endişelerden uzak, ailece huzur içinde yaşama olanağı sunuyor.
GÜNAYDIN KARLI YATIRIM...…. Sabiha Gökçen Havaalanı’nın yanıbaşında, önemli yatırımların ve projelerin devam ettiği, altyapısı düzgün gelişen bir bölgede geleceğe yatırım yapmak isteyenler için de kaçırılmaz bir fırsat!  Kalite ve uygun fiyat avantajlarıyla da kısa sürede yüksek prim yapma potansiyeli taşıyor.
GÜNAYDIN YENİ YUVAM………...….

Özelliklerimiz :
Ayrıcalıklarımız :
Isı, Su ve Ses Yalıtım Sistemi
Çocuk Havuzu
Kapı ve Pencere Doğramalarında 1. Sınıf Malzemeler
Kapanabilir fonksiyonlu yüzme havuzu
Isıcam
Basketbol Sahası
1. Sınıf Laminant Parke
Tenis Kortu
Özel Tasarım Mutfak ve Banyo Mobilyaları
Fitness Center(Kapalı)
Açık ve Kapalı Otopark
Çocuk Oyun Alanları(Açık/Kapalı)
Asansör
Yürüyüş Alanları
Hidrofor
Voleybol Sahası
Sığınak
Bitkisel Peyzaj
Yangın Tesisatı
Açık/Kapalı Otopark
Kapıcı Dairesi
7/24 Güvenlik
Su Deposu
Seyir Ve Oturma Alanları
Uydu Sistemi
Masa Tenisi,Bilardo
Kameralı Güvenlik Sistemi
Wireless,Uydu Sistemi,Görüntülü Diafon
 
Kapalı alanda Parti Ve Kutlama Alanı
 
Engelli Alarmı, Hizmet Birimleri

----SATIŞLAR TAMAMLANMIŞTIR-----
 
 
 
 

BRÜT M² ODA SAYISI
95 2+1
118 2+1 / 3+1
138 3+1
215 3+2(Dublex)
235 4+2(Dublex)